KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16723263
nr 1672 3263
Beda Löberg
(1895-1974), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo 1957. Olja på pannå, 49x39, yttermått inklusive ram. 58x48 cm
Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 januari 2025
kl 20:56:36
10/1 17:23:02